برترين دانشگاه هاي جهان

انتخاب دانشگاه اصفهان در ميان برترين دانشگاه هاي جهان در رشته مديريت و كسب و كار

بر اساس رتبه‌بندي جديد تايمز، دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان در رشته مديريت و كسب و كار به عنوان برترين‌هاي دانشگاه‌هاي ايران شناخته شدند.


به گزارش جام جم آنلاين از فارس، رتبه‌بندي تايمز در بررسي جديد خود بهترين دانشگاه‌هاي جهان در رشته مديريت و كسب و كار را معرفي كرد.

اين پايگاه يكي از مهم‌ترين نظام‌هاي رتبه‌بندي بين‌المللي است كه دانشگاه‌هاي جهان را رتبه‌بندي مي‌كند.

موسسه تايمز با جمع‌آوري اطلاعات حاصل از بزرگ‌ترين بررسي جهاني بر اساس نقطه نظرات اعضاي علمي و آكادميك برجسته در دانشگاه‌ها، فهرست مشهورترين برندهاي دانشگاهي جهان را منتشر مي‌كند.

اين رتبه‌بندي سالانه از سوي موسسه تايمز بر اساس قضاوت و نظرات كارشناسان ارشد، اعضاي آكادميك و افرادي كه بيشترين شناخت را از دانشگاه‌هاي جهان تنظيم مي‌شود.

بر اساس داده‌هاي سايت رسمي موسسه تايمز هاير اجوكيشن، 10 جايگاه نخست از رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي مشهور جهان در سال 2019 مربوط به دانشگاه‌هاي انگليس و آمريكا مي‌شود.

موسسه فناوري ماساچوست و دانشگاه استنفورد برترين دانشگاه‌هاي جهان در رشته مديريت و كسب و كار در سال 2019 هستند.

بر اساس رتبه‌بندي جديد تايمز، دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان در رشته مديريت و كسب و كار به عنوان برترين‌هاي دانشگاه‌هاي ايران شناخته شدند.

دانشگاه تهران حائز رتبه 301 از ميان 400 دانشگاه برتر جهان و دانشگاه اصفهان موفق به كسب رتبه 501 از ميان 600 دانشگاه برتر جهان شده است.

تاریخ:
1398/01/17
تعداد بازدید:
141
منبع:
Powered by DorsaPortal