جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/العربیه
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
height=25
كارگاه «آشنايي با منابع اطلاعاتي و نرم افزار كتابخانه مركزي» /img/NoImage.jpg
شركت در كارگاه  «آشنايي با منابع اطلاعاتي و نرم افزار كتابخانه مركزي» جهت دانشجويان تحصيلات تكميلي در دو مقطعكارشناسي ارشد (ورودي 94 به بعد) و دكتري (93 به بعد) جهت تصويب پيشنهاديه و تعريف اساتيد فعاليت هاي آموزشي پژوهشي در سيستم گلستان الزامي است و لزوم انجام اين مراحل از سوي دانشجو تا مرحله ي اعلام نمره پايان نامه / رساله امري گلوگاهي مي باشد. 
نظر به اين كه برگزاري كارگاه ها و هماهنگي هاي مربوط به آن جهت دانشجويان ورودي 97، به معاونت پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشكده ها سپرده شده است؛ طبق هماهنگي هاي به عمل آمده روز دوشنبه 21 / 8 / 97 ساعت 12-10 در اتاق كنفرانس دانشكده،  كارگاه «آشنايي با منابع اطلاعاتي و نرم افزار كتابخانه مركزي» توسط سركار خانم اكبري، كارشناس محترم كتابخانه مركزي، برگزار خواهد شد و ثبت نام از شركت كنندگان در همان زمان انجام مي گردد.
كارگاه مذكور جهت دانشجويان تحصيلات تكميلي ورودي 97 در هر دو مقطع برگزار مي گردد. ضمن آن كه دانشجويان ورودي هاي قبل كه موفق به گذراندن اين دوره نگرديده اند؛ لازم است در اين كارگاه حضور يابند.
1397/08/12 تاریخ:
48 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
دانشکده اقتصاد و علوم اداری
دانشکده اقتصاد و علوم اداری
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal